BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lady Gaga - ekscentrikė dainuojanti popsą

Jau seniai pastebėjau, kad atlikėjos Lady Gagos išvaizda visiškai neatitinka dainų stiliaus. Vaizdas, kurį ji pateikia publikai, kertasi su garsu.

Naujos Lady Gagos dainos "Judas" vaizdo klipas, sprendžiant iš nuotraukų, turėtų stebinti ekscentriškumu, bet daina - vėl popsas.

Naujos Lady Gagos dainos "Judas" klipas, sprendžiant iš nuotraukų, stebins ekscentriškumu, nors daina - vėl popsinė.

Šią dainininkę mados kritikai liaupsina už drasą.

Išties, ne kiekviena išdrįstų pasirodyti su kubizmo stilių primenančiais apdarais, iš mėsgalių pasiūta suknele ar keistų formų batais su nenusakomo aukščio kulnais.

Lady Gaga nebijo pasirodyti negraži.

Puikiai suvokdama, kad gamta jos neapdovanojo itin dailia išvaizda, ji ir netaiko į gražuoles. Tačiau ši panelė supranta savo išskirtinumą ir stengiasi jį visapusiškai pabrėžti.

Vaizdo klipuose ši mergina taip pat nekuria gražių vaizdelių.

Ji šokių judesiais įmituoja gėjų seksą, vaizduoja save neva gimdančią pasaulį, ryjančią rožinius, nuodijančią buvusius meilužius ir panašiai.

Akivaizdu, kad daug kur įkvėpimo ji semiasi iš Madonnos. Nors taip pat galima įžiūrėti ir The Jacksons, Mireille Mathieu bei kitų atlikėjų įtaką.

Tačiau jeigu jos dainų pasiklausytumėte užsimerkę, išgirstumėte kažką priešingo, visiškai neatitinkančio to, ką matome Lady Gagos vaizdo klipuose.

Jos dainos saldžios. Nepaisant keleto trankesnių tonų, tai - visiškas popsas. Skambesys primena “Ace of Base” ir kitas praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtemčio grupes. Panašias dainas ir dabar atlieka tokios atlikėjos kaip Britney Spears, Christina Aguilera ir kitos - tos, kurias laikome grynomis popsiuko atstovėmis.

Štai tas ir keista. Daininkė, kurianti įvaizdį kaip moteriškasis Marilyn Manson’o atitikmuo, dainuoja visišką popsą.

Tai patvirtina ir paskutinis dabar išleistas jos singlas “Judas“. Jei netikite, pasiklausykite patys, kol neišleistas vaizdo klipas.

Patiko (13)

Rodyk draugams

Komentarai (8)

Marius2011-04-21 02:23

dėl įvaizdžio neatitikimo atliekamoms dainoms visiškai sutinku. Mergaitė dainuoja popsą, elgiasi drąsiau nei Madona, o atrodo kaip Merlin Menson. Ji taiko į gėjų auditoriją, o paauglės mergaitės myli Gagą, nes ji tipo kitokia ir drąsi. Ji drasi apsirengime, tačiau muzika atsilieka

ALGdas2011-04-21 10:44

Įdomu susipažinti - iš vienos pusės keistuolė, iš kitos vos ne snieguolė.

giba2011-04-21 12:28

Na, gal Lady Gaga tiesiog kol kas nesubrendo drąsesnei muzikai. O gal kaip tik, sušvelnis įvaizdį pagal savo muziką. Pagyvensim - pamatysim. :)

www.clubman.lt2011-04-21 16:41

Bet ji moka suderinti savo ivaizdi, klipus, nuotraukas su muzika. Padaro taip, kad deretu vaizdas ir garsas :) Man patinka ;)

www.clubman.lt2011-04-21 16:45

Biski ne i tema, bet straipsnis parasytas labai idomiai. Toli grazu net populiarus leidiniai taip neparaso taip, kaip cia parasyta. Super, +1 :)

giba2011-04-21 18:42

Smagu, kad straipsnis patiko, o nuomonių būna įvairių. Man, asmeniškai, muzika truputį nedera. :)

Fryda2012-01-14 00:46

Man, kai norisi galvoti apie originalią muziką, originalius vaizdo klipus ir aprangą, verčiau galvojasi apie Bjork. Jos, tiesa, stilistika kitokia, bet tikrai pakankamai ekscentriška ir intelektuali.

giba2012-02-15 12:30

Bjork originali, bet ne tokia ryški. Man įdomus buvo stipraus įvaizdžio ir visiškai neišraiškingos muzikos santykis.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras