BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie stilių ir stilingiausius

Lietuvos blogosferoje vėl rinkimai. Šįkart renkami stilingiausieji tinklaraščiai.

Supermaminiai apsibučiavimai?

Kai kurių blogerių nuomone, stilingiausiųjų rinkimai prilygsta supermaminiams apsibučiavimams.Pasibaigus blogų reklamos savaitei prasidėjo kitas (savi)reklamos projektas „Stylish Blogger Awards” (lietuviškai - „Stilingojo tinklaraštininko apdovanojimai”), sulaukęs labai prieštaringų vertinimų.

Vieni nuoširdžiai džiaugiasi įvardijami kaip stilingieji ir mielai patys skelbia savo mėgiamų tinklaraštininkų top‘us.

Į šiuos apdovanojimus įsitraukė net blogosferos grandas stilingasis ir dantingasis žiurkėnas Rokiškis, o pernai juose dalyvavo ir panelė Pipedija.

Kiti apdovanojimus vertina skeptiškai.

Pavyzdžiui, Tomas Morkūnas - Insaideris iš pradžių abejojo, ar apdovanojimai verti dėmesio, nes esą nelabai aiškūs kriterijai, pagal kuriuos išrenkami stilingiausieji.

Jis taip pat nuogąstavo, kad tai bus paprasčiausias vienas kito liaupsinimas. Plačiau jo nuomonę galima paskaityti komentarų skiltyje po Laimės Kūdikio straipsniu, kuriame jis, kaip, beje, ir aš, buvome nominuoti.

Nepaisant skeptiškumo, Insaideris vis tik prisidėjo prie akcijos ir paskelbė savuosius stilingiausiuosius blogerius.

Panašių abejonių, kaip Tomas, išsakė ir kiti blogeriai ne tik šiemet, bet ir pernai.

Pavyzdžiui, praėjusiais metais Andrius Užkalnis, kuriam apdovanojimą skyrė anksčiau minėtasis Rokiškis, neslėpė savo skeptiškumo, pavadindamas Stilingiauiso tinklaraštininko apdovanojimus tiesiog „supermaminiais apsibučiavimais”.

(Daugiau skaitykite Giedrės bloge).

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras